Partnerzy na planie

Cinerental

Wypożyczalnia sprzętu filmowego Cinerental  ma swoim asortymencie przede wszystkim kamery, optykę i osprzęt kamerowy - gripy, podglądy, rekordery. Specjaliści z Cinerental doradzają i pomagają w kwestiach technicznych związanych z  wypożyczanym przez nich sprzętem. 

Więcej

CineLight

Wypożyczalnia i magazyn pozwala zaspokoić najbardziej wymagane oczekiwania twórców zajmujących się oświetleniem planów zdjęciowych. Z firmą współpracują specjaliści - mistrzowie światła, którzy posiadają duże doświadczenie w pracy na planie filmowym.

Więcej
Peugeot D5J – 1939 – 10 osób

Muzeum Pojazdów Militarnych w Częstochowie

Muzeum pojazdów historycznych dysponuje pojazdami z okresu II wojny światowej. Pojazdy utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym. Na zamówienie dostarczane są lawetą na plan zdjęciowy. Zapewniana jest także ich obsługa na miejscu.

Więcej

Mobilne Lustra

Mobilne Lustra do wizażu i charakteryzacji to marka pomocna w sytuacji gdy pracujesz w lokacji, która nie ma zaplecza dla charakteryzatorów.  Na stronie mobilnelustra.pl możliwe jest zarezerwowanie do 10 stanowisk wraz z transportem. Marka obecna jest w produkcjach filmowych także jako rekwizyt z uwagi na efektowny wygląd samych luster. Standardowo wyposażone w oświetlenie LED 4000 K, zamykane w szczelnym kufrze.

Więcej

Berrylife

Firma dostarcza technologie modułów ledowych, w tym tych wysokiej rozdzielczości, pozwalających realizować produkcje w oparciu o rozwiązania Virtual Production (Unreal engine). Wielkoformatowe ekrany LED obecnie wykorzystywane są nie tylko do eventów ale też do produkcji filmowych i łączenia realizacji skomplikowanych ujęć efektowych bez postprodukcji.

Więcej

Copyrihts grafiQa.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone

projekt: grafiQa.pl | CMS by Quick.Cms