Szukasz studia na plan zdjęciowy?

Przestrzenie przygotowane pod produkcję tv czy filmową to inwestycje, które wymagają odpowiednich warunków technicznych, a także ludzi którzy znają się na rzeczy. Sama przestrzeń zlokalizowana w takim mieście jak Kraków nie jest łatwa do zorganizowania i zlokalizowana blisko centrum jest kosztowna w utrzymaniu. Dlatego informacja o tym gdzie można liczyć na profesjonalne warunki do zrealizowania materiałów wizyjnych wymagających obróbki CGI, z odpowiednim zapleczem jest bardzo istotna.  
Nie jesteśmy właścicielem żadnego z tych studiów, nie pośredniczymy w rezerwacji, ale jako twórcy chcemy pomóc tym, którzy inwestują i rozwijają branżę filmową w naszym mieście.

Jeśli szukacie miejsc na realizację materiałów pod obróbkę komputerową, sesję zdjęciową, mniejsze lub większe produkcje to tutaj znajdziecie te lokalizacje, które są sprawdzone i warto je polecać.  Jeśli już mieliście okazję korzystać w Krakowie z takich miejsc, ale nie ma ich w naszej bazie to prześlijcie nam lokalizację takiego studia.  Zweryfikujemy i będziemy polecać dalej.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte na naszej stronie przydadzą Wam się w planowaniu realizacji zdjęć właśnie w naszym mieście. 

Warto dodać, że serwis powstał z inicjatywy Koła Cyfrowych Form Filmowych i Krakowskiego Oddziału Stowarzyszenia Filmowców Polskich, by pomóc integrować lokalne środowiska twórców i inwestorów branży filmowej oraz wspierać informacyjnie ich produkcje.

Copyrihts grafiQa.pl 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

projekt: grafiQa.pl | CMS by Quick.Cms